O nas

Dj EMBI! Tak to ja:) W branży muzycznej jako dj gram już ponad dwie dekady. Pierwsze imprezy to rok 2003.. Szybko zleciało! :) W tym czasie swój kunszt dj'ski szlifowałem na wielu imprezach - czy to plenerowych, na piknikach, festynach, na koncertach, dyskotekach, w klubie czy też domówkach, bankietach aż wkońcu i na weselach.. Dosłownie wszędzie! Repertuar muzyczny zawsze dopasowuję do danej imprezy. I w tym wypadku tak zawsze wyglądała moja oprawa muzyczna - zawsze dopasowana do państwa potrzeb - poczynając już od utworów z wczesnych lat '50, '60 - krążąc po niezapomnianych utworach italo disco, gorących rytmach Samby czy Eurodance, nie zapominając oczywiście o polskiej scenie muzycznej - a kończąc na najnowszych hitach muzycznych królujących na parkietach w dzisiejszych klubach. Wszystko jednak dobrane w taki sposób, aby wszystkich uczestników moich imprez połączył niesamowity klimat.

 

 

Jednakże muzyka to przecież nie wszystko! Na imprezach prowadzonych przeze mnie powinieneś/naś wiedzieć, że POSIADAM MIKROFON I NIE ZAWAHAM SIĘ GO UŻYĆ! ;) Dokładnie tak. Co to znaczy? Oprócz muzyki nieustannie podtrzymuję kontakt z imprezowiczami poprzez zwykłe zagadywanie do nich czy przy prowadzeniu wszelkich maści zabaw i konkursów. Mikrofon to podstawowe narzędzie w mojej pracy. Decydując się na moje usługi możesz spodziewać się dobrej muzyki, profesjonalnego podejścia oraz co najważniejsze - dobrej imprezy :)

 

 


JB - Wokalista z ponad 15 letnim doświadczeniem, który rozkręci nawet zawody szachowe i wieczór Netflixa wśród znajomych, a także poprowadzi najpiękniejsze wesele na którym się znaleźliście. Znajomość repertuaru oraz piosenek które rozkręcają każdą imprezę i nadają kolorytm każdemu wydarzeniu, wpływają na pozytywny rozdźwięk każdej imprezy, a także pozytywną atmosferę. Każda impreza z jego udziałem z pewnością zapadnie w Waszej pamięci oraz Waszych gości i będzie nieodłącznym obiektem wspomnień podczas niejednego wspólnego wieczoru wśród bliskich.

 

 

Jeśli szukasz profesjonalnej oprawy muzycznej na swoją imprezę - nie zastanawiaj się dłużej! Trafiłeś/aś idealnie!:)

 


Sprawdż mnie na facebook'u

Free Joomla templates by L.THEME